.

.

Мејлинг Цевки со Капи, 2 x 20, Kraft, 50/Случај

Мејлинг Цевки со Капи, 2 x 20, Kraft, 50/Случај

DEN 745.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Економски kraft цевки се одлични за чување на документи или за пошта. 3-ply спирала рана изградба на сила.Бела крајот капи (вклучени) snap во место да се одржи содржината на безбедно.Капи нема да pop-off за време на испорака.Цевки се обновливи и рециклираат.Димензии наведени се употребливи простор.Вистинскиот цевка должини се подолги.MTCAP2 Дополнителни 2" Крајот Капи се продава одделно. 2 x 20" Kraft Цевки со Капи.Економски kraft цевки се одлични за чување на документи или за пошта. 3-ply спирала рана изградба на сила.Бела крајот капи (вклучени) snap во место да се одржи содржината на безбедно.Капи нема да pop-off за време на испорака.Цевки се обновливи и рециклираат.Димензии наведени се употребливи простор.Вистинскиот цевка должини се подолги.MTCAP2 Дополнителни 2" Крајот Капи се продава одделно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата