.

.

Entatial Teething Pacifier, Мал, Компактен Бебе Овошје Фидер Трајни погоден за носене за Внатрешна и за Надворешна употреба за Дома

Entatial Teething Pacifier, Мал, Компактен Бебе Овошје Фидер Трајни погоден за носене за Внатрешна и за Надворешна

DEN 1485.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА : Инсталација е едноставен и лесен, бебето овошје фидер може да се користи без комплициран процес.Поле на ПРИМЕНА : Може да се користи за чување на овошје, зеленчук, мраз, мајчино млеко, итн., за да ги задоволат вашите секојдневно хранење треба за бебето.УДОБЕН и ПРАКТИЧЕН : бебето овошје фидер може лесно да се хранат мали храна на вашето бебе, додека, исто така ослободување на заболување на зглобовите.БЕЗБЕДЕН и СИГУРЕН : бебето овошје внесувач е безбеден и сигурен, кој е слободен на BPA, латекс, ЛЕА, без мирис и можат да се користат со доверба.МАЛИ и ПРЕНОСЛИВО : бебето овошје внесувач е мал и лесен, е многу удобен за носење и да го користите во секое време, насекаде.Функција : 1. БЕЗБЕДЕН и СИГУРЕН : бебето овошје внесувач е безбеден и сигурен, кој е слободен на BPA, латекс, ЛЕА, без мирис и може да се користи со confidence2. УДОБЕН и ПРАКТИЧЕН : бебето овошје фидер може лесно да се хранат мали храна на вашето бебе, додека, исто така ослободување на непцата pain3. Поле на ПРИМЕНА : Може да се користи за чување на овошје, зеленчук, мраз, мајчино млеко, итн., за да се задоволат вашата дневна исхрана на потребите за baby4. МАЛИ и ПРЕНОСЛИВО : бебето овошје внесувач е мал и лесен, е многу удобен за носење и да го користите во секое време, anywhere5. ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА : Инсталација е едноставен и лесен, бебето овошје фидер може да се користи без комплицирани process Specification : Предмет Тип : Бебе Овошје Feeder Material : Силикони Пакет Листа : 1 x Бебе Овошје Фидер.

Кон својствата

Item Type:
 Baby Fruit Feeder
Material:
Silicone
Package List:
1 x Baby Fruit Feeder :

Најдобри предлози во категоријата