.

.

AwEx Не се Лизга Црна Коса Врски(ЗГОЛЕМЕНИ), 32 персонални КОМПЈУТЕРИ, 4 мм(0.16 инчи) Густа и 160 mm(6,3 инчи) Долга Коса Жартиери,Активни конска опашка Носителот,Спортски вен?

AwEx Не се Лизга Црна Коса Врски(ЗГОЛЕМЕНИ), 32 персонални КОМПЈУТЕРИ, 4 мм(0.16 инчи) Густа и 160 mm(6,3 инчи)

DEN 114.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Aw Ex Активна Црна Коса Врски, Зголемена јамка (4 мм Дебел и 160 мм Долго)специјален дизајн за спорт, трчање, walkout, и Јога и др.;.Мали силиконски гумени прстени convolved да се задржи на построги и задржете коса безбедно ,без лизгање на сите;.Висока Еластичност Гумени Прстен Материјали беа избрани и бидете сигурни дека тие се силни, се чувствува здрав, без метал,не се повлече;.Залепени безбедно со нашите напредни робот машини, силна и анти-кршење;.Две карти на 16,подарок пакет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата