.

.

Вистински HP Q7504A Трансфер Појас за 4700, 4730, CM4730, CP4005 LaserJet Печатачи

Вистински HP Q7504A Трансфер Појас за 4700, 4730, CM4730, CP4005 LaserJet Печатачи

DEN 2159.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

HP електростатско трансфер појас (ETB) собранието.Работи со HP Color Laser Jet 4700, 4730, CM4730 и CP4005 принтери.Се препорачува за замена секој 120 K страници.HP Вистинска Замена на Делови се делови кои биле тестирани опширно за да се исполнат HP за квалитет и компатибилност со стандардите.Загарантирана за да функционира правилно во вашиот HP принтер.Опис на производот HP Color Laser Jet 4700, 4730, CM4730, CP4005 Електростатско Трансфер Појас (ETB) Собранието.HP Вистинска Замена на Делови се делови кои биле тестирани опширно за да се исполнат HP за квалитет и компатибилност со стандардите и се гарантирано да работат правилно со вашиот HP принтер.Од Производителот Конструиран за да се обезбеди постојано извонредни резултати.Непречено извршување произведува задоволство со секоја страница.Веродостојни и сигурни.Уредот Видови : N/A; OEM/Компатибилен : ОЕМ; Страна-Принос : Околу 120000; Снабдување Тип : Image Transfer за Полнење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата