.

.

3 Pack 1 x 60 Двор STIKK Сина Сликари Лента 14 Ден Чисти Ослободување Трим Работ Завршувањето на Лента (.94 во 24MM) (3 Парчиња)

3 Pack 1 x 60 Двор STIKK Сина Сликари Лента 14 Ден Чисти Ослободување Трим Работ Завршувањето на Лента (.94 во

DEN 191.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Создава остар, чиста боја линии.Брзо и лесно отстранување.Остава зад себе не држи остатоци.Се придржува брзо и лесно да се насликани на ѕидовите, вратите, позадина, стакло и дрво.УВ и светлина отпорни до 14 ден чисти отстранување.Ентериер и екстериер употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата