.

.

DALTACK 4-Коцки Desktop File Организатор со Пен Носителот,Буква Фах Хартија, Организатор, со Фиока и Пенкало Носители,Црна Мрежа Канцелариски Материјали Датотека Носитело

DALTACK 4-Коцки Desktop File Организатор со Пен Носителот,Буква Фах Хартија, Организатор, со Фиока и Пенкало Носители,Црна

DEN 791.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Лесно да се Соберат】На биро организатор е дизајниран да може да се инсталира без завртки.Целиот процесот на инсталација може да се заврши во рок од 1 минути.Брз и лесен. 【НОВА НАДГРАДБА ДИЗАЈН】DALTACK Канцеларија Биро Материјали Организатор е направен на 1 лизгачки фиока + 2 Виси Молив Носители + 4 лизгачки коцки.нуди доволно место за складирање за да се стави до сите канцелариски материјали, како што се Писма/А4 формат, пенкала, моливи ножици, папки. 【Висок Квалитет】мрежа изградба биро датотека организатор, рамка е изградена на индустриска сила челик жица mesh, и засилен со солидна челична рамка. 【Humanize Дизајн】масата пластовидно датотека фах, да ви помогне dentify содржината на секој оддел брзо.целосно искористување на вашиот вертикална простор и да ја задржите вашиот десктоп јасно. 【100% Наплата Посветеност 】Daltack понуда 90-ден политика на враќање.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви помогнат да се реши во рок од 24 часа.GVCHFD.Оваа leter фах биро организатор мешавини совршено со било современа канцеларија или соба за внатрешни работи.Мрежа метал хартија послужавник изгледа одлично на вашата работна маса со своите чисти, едноставни линии и е лесен за користење. 13.6" L x 9.6" W x 4.5" Х.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата