.

.

SHUOXI 5Pcs Жените Еластична Коса Врски Симпатична Мода конска опашка Врски За Дама Девојки Еластична Хривнија

SHUOXI 5Pcs Жените Еластична Коса Врски Симпатична Мода конска опашка Врски За Дама Девојки Еластична Хривнија

DEN 239.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

5 Pcs мешана боја на гума бендови се рачно изработени, со користење на Morandi боја, светли и не блескави.Еластичноста на гумени бендот е висока, квалитетот е добар, и тоа не му наштети на косата.Дизајнот на оваа дама е гумени бендот е едноставен и модерен.Бојата усвојува популарни Morandi боја на системот, и секоја боја е многу убава.Оваа глава цвет е украсен со 2 едноставни геометриски модели, која е многу погодна за модерните урбани жени.Без разлика дали тоа е случаен конска опашка или едноставно топката главата, таа е многу убава.Овие 5 гума бендови има 5 различни бои, така што вашата дневна декорација не се повтори.Дали за работа, слободен или патување, овој гумени бендот може да направи вашата фризура повеќе нежни и убави. 5 Pcs Еластична Коса Врски Мека Гума Бендови е совршен подарок за девојка жени, девојки себе.Ткаенина тип : Смола. 5 Pcs мешана боја на гума бендови се рачно изработени, со користење на Morandi боја, светли и не блескави.Еластичноста на гумени бендот е висока, квалитетот е добар, и тоа не му наштети на косата.Оваа глава цвет е украсен со 2 едноставни геометриски модели, која е многу погодна за модерните урбани жени.Без разлика дали тоа е случаен конска опашка или едноставно топката главата, таа е многу убава.Овие 5 гума бендови има 5 различни бои, така што вашата дневна декорација не се повтори.Дали за работа, слободен или патување, овој гумени бендот може да направи вашата фризура повеќе нежни и убави.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата