.

.

Јасно Акрилик Octagonal се Прикаже Случај со 2 Полици, Замав-Отворена Врата, Не-Ладилник

Јасно Акрилик Octagonal се Прикаже Случај со 2 Полици, Замав-Отворена Врата, Не-Ладилник

DEN 4003.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Јасно акрилик изградба обезбедува комплетна гледање на вашиот прикажани елементи.Замав-отворена врата овозможува брз и лесен пристап до вашиот прикажани елементи.Cam за заклучување (со 2 копчиња), држи предмети заштитени.Не-ладилник случај е идеално наменета за складирање на не-прехранбени производи, како накит или електроника.Displays2go SKU# : JHEX32. Оваа countertop акрилик се прикаже случај има 3 различни presentational нивоа на кој корисникот може да покажат широк спектар на предмети.На octagonal тела обезбедува на гледачите со 360 степени гледање на предмети што беа презентирани.На countertop акрилик се прикаже случај е опремен со еден замав-отворете, шарки врата за лесен пристап до оние прикажани елементи.Вратата вклучува cam заклучување за да се задржи предмети заштитени и безбедни.Оваа countertop се прикаже случај мерки 13.75 Инчен широк од 20.5 Инчен високи страна 13.75 Инчен длабоко.На јасни акрилик изградба им овозможува на гостите да ги пребарувате преку избор на прикажани елементи пред да направите избор.На countertop тела е совршен за изложен електроника, спортски сувенири, накит и производи.Ве молиме имајте во предвид дека акрилик се прикаже случај не е ладилник.2 полиците се во мирување и не може да се repositioned.Гумени нозе се спречи единица од лизгање.На countertop акрилик се прикаже случај е повеќе прифатлива од традиционалните стаклени витрини и овозможува на корисниците со сличен стил комплет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата