.

.

Suxing Висина Gage Scriber Стегач за Употреба со Метрички Модели Висина Gages 05GZA033

Suxing Висина Gage Scriber Стегач за Употреба со Метрички Модели Висина Gages 05GZA033

DEN 717.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висина Gage Scriber Стегач За Употреба со Digimatic Висина Gages.Стега За Употреба Со : Линеарна Висина Gages.Применливи Mitutoyo висина gages : 192-615-10 192-614-10 192-613-10 192-613-10 192-614-10 192-615-10 итн.Се вклопува Метрички модели Механички Vernier Висина Gage/Digimatic Висина Gage/Dial Висина Gage.Пакет : 1 Scriber Менгеме.Применливи Mitutoyo висина gages : 192-615-10 192-614-10 192-613-10 192-613-10 192-614-10 192-615-10 итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата