.

.

6 КОМПЈУТЕРИ Долга Права Рака Игли Кожа Игли за Шиење 5/6/7/9/10/12 Инчен Тапацир Игла за Шиење Тешки Игла Дебела Игла за Шиење Webbing Рабови

6 КОМПЈУТЕРИ Долга Права Рака Игли Кожа Игли за Шиење 5/6/7/9/10/12 Инчен Тапацир Игла за Шиење Тешки Игла Дебела

DEN 1377.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ТАПАЦИР ИГЛА : ќе добиете 6 компјутери долга игла за шиење од различни големини, кои се многу погодни за крои, шиење и рачно изработени проекти.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : големото око рака бод игла е изработен од легура со electroplated површината, која е силен и издржлив, не е лесно да ' рѓа; големите очи дизајн го прави лесно да се нишка.ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА ИГЛИ за ШИЕЊЕ : Постојат 6 различни големини на кожа игли за шиење.Според различни потреби, рака игли за шиење на различни должини се користат за совршено да означите или да ги красат вашата шиење или занает проекти.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Овие тешки игли предиво игли се идеални за плетење завршува и шиење шевовите на плетени и хеклани проекти.Тоа исто така може да се користи за поправка на јута теписи или поправени винил текстил и кожа. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања или незадоволство со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение.Вашето задоволство е наша главна грижа.На текстил игли се погодни за повеќето мебел дома, не само што ви помага да шие украси, но, исто така, врзувањето на извори на webbing, шиење рабови и крои преку баласт, дома декорација, уметности и занаети проекти итн.Доаѓа со различни големини, кои можат да се сретнат разни видови на шиење потреби во секојдневниот живот, можете да изберете соодветна еден да ги исполни вашите вистински потреби, оваа игла со големи очи е лесно да се помине го гајтанот низ.Спецификација : Материјал : metal Color : како слика shows Size : about3.0 x 250 mm/0.11 x 9.8 Inch3.0 x 300 mm/ 0.11 x 11,8 Inch1.2 x 180 mm/ 0.04 x 7.08 Inch2.3 x 125 mm/ 0.09 x 4.92 Inch1.6 x 150 mm/ 0.06 x 5.9 Inch1.2 x 230 mm/ 0.04 x 9.05 Inch Package вклучуваат : 6 x Тапацир needles Note : дозволете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.Посочи предмети, не го стави на овој производ во место каде што децата можат да го допрат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата