.

.

Abbraccia Ноктот Пенкалата Налепници, Пети Ноктите Налепница Fixer Корекција Нога Нега - 10 Листови

Abbraccia Ноктот Пенкалата Налепници, Пети Ноктите Налепница Fixer Корекција Нога Нега - 10 Листови

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Чиста ноктот од внатре и од надвор, а потоа да се исушат вашите нокти, Според ширината на ноктот прилагоди еластична patch да се држиме вашиот ноктот периферија.Ставете во право позиција да се игра најдобар ефект.Обезбеди голема грижа за вашите нокти да бидете здрави.Професионални печ усвојува лост механика да се промени аголот на ноктите раст, исправете секоја страна на ноктот, лепак долен слој на печ е цврсто и може да се вклопува добро на нога.Мал и лесен, лесно да се носат.Професионални paro-nych-вс третман алатка, ефективно подобрување на ingrown ноктите.Опис : - Професионална печ усвојува лост механика да се промени аголот на ноктите раст, исправете секоја страна на ноктот, лепак долен слој на печ е цврсто и може да се вклопува добро на нога. - Чистење на ноктот од внатре и од надвор, а потоа да се исушат вашите нокти, Според ширината на ноктот прилагоди еластична patch да се држиме вашиот ноктот периферија.Ставете во право позиција да се игра најдобар ефект. - Професионална paro-nych-вс третман алатка, ефективно подобрување на ingrown ноктите. - Обезбеди голема грижа за вашите нокти да бидете здрави. - Мали и удобен, лесно да се носат.Спецификација : - Материјал : ПП - Лист големина : 10x3cm - 10 парчиња на 1 sheet Package Вклучува : 10/50/100 Парчиња Ingrown Ноктот Корекција Налепници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата