.

.

Реверзибилна Бебе Teething Bibs - Прилог Розова Срцето Teether - Boho Еленов - Наместете го на 2

Реверзибилна Бебе Teething Bibs - Прилог Розова Срцето Teether - Boho Еленов - Наместете го на 2

DEN 382.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

(СЕТ ОД 2) РЕВЕРЗИБИЛНА BANDANA BIBS ЗА TEETHING & ЛИГА.Постојат два bibs во секој пакет со модели на секоја страна, па се вкупно четири различни изгледа!На симпатична модели се совршени за boho бебе девојки.СОВРШЕН БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК.Овие не се вашиот типичен подарок идеја, па затоа тие се секогаш омилен за очекуваат мајки да се добие на бебето тушеви!Ќе оди одлично со BOHO/ЕЛЕНОВ РАСАДНИК ИЛИ БЕБЕ ТУШ ТЕМА!.ВО ПРИЛОГ СРЦЕ ОБЛИК НА СИЛИКОНСКИ TEETHER Е BPA-FREE.Ти никогаш не ќе мора да се грижите за вашето бебе намалувањето на teether на валкани земјата кога излезе во јавноста повторно.Тоа е сосема безбедно премногу, бидејќи тоа е направено со 100% храна одделение силиконски.ПРИЛАГОДЛИВИ BIBS ДА СЕ ВКЛОПУВААТ КАКО БЕБЕТО РАСТЕ ВО ДЕТЕ ФАЗА.Овие bibs дојдат со две никел-free/lead-free YKK прилепува во задниот да одговара на дете како што тие растат.Постојат 3 прилагодува поставките за големината!Совршено се вклопува за новороденче до 36 месеци.ТРИ СЛОЕВИ!АБСОРБЕНТА НАПРЕД & НАЗАД НАПРАВЕНИ СО 100% ПАМУК, СРЕДИНАТА СЕ ПРАВИ СО ВОДООТПОРЕН СИЛИКОНСКА ОБВИВКА.Надворешните слоеви апсорбира сите лига, целосно водоотпорен средниот слој, па не лига е продира низ бебе облека.Висок квалитет, направени со силна крои.Две реверзибилна bibs, четири симпатична дизајни за да изберете од.Прилагодливи прилепува расте со бебето.Сите карактеристики да се погледне за во лигавче.Срце облик teether во прилог на лигавче предвидува олеснување кога teething болки штрајк!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата