.

.

ЛУСИ ПРОДАВНИЦА чешми Бакар Тоалет Тоалет Тоалет Слив Потоне Тапа Мешање на топла и Ладна славини

ЛУСИ ПРОДАВНИЦА чешми Бакар Тоалет Тоалет Тоалет Слив Потоне Тапа Мешање на топла и Ладна славини

DEN 1965.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Функционални категории : мешање тапа.Монтажа : седи исправено, Материјал : бакар.Седиштето дијаметар : 35 M, температурата на работа : 0-80, номинален притисок : Национални Стандарди.Влезот и излезните цевки со дијаметар : 4 за Тип : слив тапа, структура : еден-заедно.Се отвори патот : клуч, на нето тежина : 992g, Стил : Модерна.Функционални категории : мешање faucet Mounting : седи исправено, Материјал : copper Seat дијаметар : 35 M, температурата на работа : 0-80, номинален притисок : Национална Standards Inlet и излезните цевки со дијаметар : 4 за Тип : слив тапа, структура : еден-coupled Open начин : клуч, на нето тежина : 992g, Стил : Модерна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата