.

.

80 Парчиња Леопард Силикони Монистра Силикони Монистра Рефус за Pacifier Клипови комплет Силикони Teething Монистра 15mm Леопард Печати Лабава Spacer Силикони Монистра за џвак?

80 Парчиња Леопард Силикони Монистра Силикони Монистра Рефус за Pacifier Клипови комплет Силикони Teething Монистра

DEN 527.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Што добивате : пакет доаѓа со 80 парчиња силиконски монистра за teething рефус, која мерка прибл. 0.6 инч во дијаметар и 0.1 инчен во дупка големина, доволен број на количини може да ги задоволат вашите различни занает потреби и декорација барања.Материјал информации : овие леопард печати spacer монистра се направени на квалитет со силиконска, која карактеристики не е лесно да исчезнат, виткајте или пауза, мазна и еластична површина, мала тежина и компактни димензии, здрав текстура, може да се примени и се чуваат за долго време, без губење на својот идентитет.Нежен стил : овие лабава spacer монистра донесе леопард печатење како нивната основна шема, изгледаат живописни и деликатна, која може да додадете повеќе карактер и шарм за да вашата облека, чанти, итн., рефлектираат вашиот препознатлив стил и направи да се издвоите од толпата.Уживајте забава на DIY : овие круг мали занаетчиски топката монистра се дизајнирани со една мала дупка, што ќе ви овозможи да користите различни накит теми, јажиња, панделки за да се поврзете ги заедно, правење на вашиот сопствен стил на бразлетни, ѓердани, глуждови, виси приврзоци и многу повеќе.Присутни материјали : можете да се применуваат овие круг леопард печати силикони монистра за многу занает проекти, што ги прави во различни накит и рачно изработени занаетчиски со вашите пријатели и семејството, и да испраќате едни со други со вашиот творечки достигнувања, не само што тоа ќе се надополни вашата врска, но исто така се збогати вашето слободно време.Лесен за користење : Секој од овие круг мали леопард монистра е удирани со тупаници, со мала дупка, што ќе ви овозможи да ги направи виси во привезоци или одговара на нив со други видови на монистра да се направи накит, како што се дрвени монистра, бисер монистра, полимер глина монистра и повеќе.Одржлив материјал : Овие леопард мала дупка занает монистра се направени од сигурен силиконски материјал, не е лесно да се кавгата, скрши или исчезнат, сигурен и здрав за употреба, пријателски за вашата кожа, лесно да се чисти и одржува.Можете да креирате вашиот персоналните работи со нив, самоуверено.Карактеристики : Материјал : силикон Боја : како на фотографии е прикажано Големина : Дијаметар : прибл. 0.6 инчен Дупка големина : прибл. 0.1 инчен Пакетот вклучува : 80 x Leopard силикони монистра Забелешка : Голтање ризик може да постои, ве молиме да се држат настрана од мали деца.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата