.

.

LICHAMP 6-Парче Сино Сликари Лента 2 инчи Широка, Сина Маскирање Лента Сликар е Дел Мулти Пак, 1.95 инчен x 55 Метри x 6 Ролни (330 Вкупно Јарди)

LICHAMP 6-Парче Сино Сликари Лента 2 инчи Широка, Сина Маскирање Лента Сликар е Дел Мулти Пак, 1.95 инчен x 55

DEN 405.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сина сликари лента за масовно пак, 2 инчи, широк (1.95 инчи широка, 55 метри по тркалаат, 6 ролни вклучуваат, вкупно 330 метри Карактеристики : 1.Широк сликар сина лента 2 инчи 6 пакет со палачинка хартија подлога обезбедува conformability за лесно ракување и примена, лесно рака tearable и се противи slivering.Lichamp Сликар сликари лента маскирање лента, Сина, 1.95 инчи), 6 ролни од 55 метри, 330 вкупно дворови, сина маскирање лента за сликари внатрешна и надворешна работа.Како да го користите : 1.Не водат на лента, или тоа може да се укине или да се прекине. Се применуваат Лента : Постават лента на површината, притискање надолу, како и да одите. Дизајниран за внатрешна и надворешна употреба. Посебни backsize третман обезбедува лесен за употреба контролирани да се развивам. Палачинка хартија подлога обезбедува conformability за лесно ракување и примена. во оригиналната картонска.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата