.

.

Виткање Лопата Три пати Кампување Лопата Опстанок Снег Лопата Тешки Челик 16.5 инчен w/Виде Раб, Изберете, Компас и Corkscrew. Совршен за Off Road, Кампување, Градинарство, Backpac

Виткање Лопата Три пати Кампување Лопата Опстанок Снег Лопата Тешки Челик 16.5 инчен w/Виде Раб, Изберете, Компас

DEN 582.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Тоа се прави на Број 45 челик, кој е силен и носат-отпорни.Најважно, потребно е значително сигурен додека вие?повторно во вонредна состојба и го освои?т да ве изневери.Повеќе Функции, опремени со гумена рачка и Анти-лизгајте со гума зафат, шише настроената, лопата работ и видов раб, изберете секира и ноктите puller.Издржливи алуминиумски систем на заклучување, контролирање на 180° Ротирачки заклучување, тоа може да се користи како лопата, видов, hoe, и тоа нема?т лабава при користење, обезбедување на вашата сигурност.Свитлива Backpacking Лопата,, оваа мала лопата е особено погодно за кампување и автомобил.Тоа е 16.5 инчен во целосна должина, што се зачувани во торбичка, многу корисно за градинарство, backpacking, кампување, boy scout и автомобил снег отстранување.Примена : Идеален за кампување, планинарење, самоодбрана, backpacking, риболов, лов, градинарство или други активности на отворено.Алатки за gardeners, преживеаните, ловци, campers, итн.Сигурен Снабдувачот и Алатки, Посветена да обезбеди висок квалитет на алатки за семејства, отворено љубовници.Сите ваши барања или проблеми ќе се смета или биде решен во рок од 24 часа.Пакет се Вклучени : 1pcs виткање shovel Material : 45# steel Extended големина : 420 * 95 * 20mm Folding димензии : 170 * 95 * 20mm Style : со compass Spade ширина : 10cm Pickaxe должина : 11cm Shovel должина : 12.5 cm Color : армија green Description : 100% сосема нов, висока quality Features : Мултифункционален : може да се користи како лопата, трансферот, видов, компас и corkscrew.Примена : Идеален за кампување, планинарење, самоодбрана, backpacking, риболов, лов, градинарство или други активности на отворено.Употреба : Алатки за gardeners, преживеаните, ловци, campers, итн.Издржливи : Тоа се прави на Број 45 челик, кој е силен и носат-отпорни.Преносни : Ова лопата може да биде укината и стави во преносен куфер за лесно носење.По виткање на објектот, тоа е лесно да се обеси на појас и го носат.Answer : ___________________________ Note : 1. За слики, ве молиме овозможи мало боја difference2. Поради прирачник за мерење, големината може да биде различен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата