.

.

LG 65 Инчи UP7000 Серија 4K LED UHD Smart webOS ТВ (2021 Модел) Пакет со Деко Дома 60W 2.0 Канал Soundbar, 37-70 инчен ТВ Ѕид Заградата Пакет и 6-Излез Бран Адаптер

LG 65 Инчи UP7000 Серија 4K LED UHD Smart webOS ТВ (2021 Модел) Пакет со Деко Дома 60W 2.0 Канал Soundbar, 37-70

DEN 396.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

LG САД ОВЛАСТЕНИ - Вклучува Целосна LG САД ГАРАНЦИЈА.LG 65 Инчи UP7000 Серија 4 K LED UHD Smart web OS ТВ (2021 Модел).Quad Core Процесор 4 K Работи со Google и Алекса Вграден Wi-Fi s Ултра Висока Дефиниција во вистински 4 K екранот за четири пати поголема резолуција од Целосна HD.Моќен процесор подобрува бојата, контрастот, и јасност.Донесе кино дома.РЕЖИСЕР на ВЛАДАТА и HDR ви донесе извонредно гледање искуство.Поврзете со вашиот омилен стриминг платформи за да пристапите до содржини што ја сакаат.Карактеристики.Вистински 4 K Екранот w/ 4 K UHD Резолуција богатите 4 K прикажува на LG UHD Телевизори испорача квалитет што може да се види во секоја сцена.Уживајте во светли бои, со висок контраст, и беспрекорна детали.Quad Core Процесор 4 K Нашите Quad Core Процесор 4 K ви дава мазна, свежи гледање искуство со подобрен контраст, боја и црнците.Tru Motion 120 (Мајчин 60 Hz) Tru Motion 120 технологијата го намалува blur да се изостри детали со до 120 рамки во секунда, давајќи fastmoving акциони секвенци и молња-брз спортски мазни и чисти изглед.web OS 6.0 LGs фан-омилени web OS 6.0 платформа поддржува популарна стриминг апликации како Netflix, Hulu, Дизни+, Apple TV+, Премиерот Видео, и LG Канали – што значи дека секогаш имаат огромна библиотека на вашата омилена содржина право на вашите прсти.LG Канали 300 IP Канали Филм удар?Спортски фанатик?Вести junkie?Што и да сакаат да се види, LG Канали има.Уживајте слободен пристап до повеќе од 300 IP стриминг канали, интегрирани со над-the-воздух канали и лесен-за да се движите канал водич.Брзо и лесно игра подесување Управувате со сите ваши прилагодувања на едно место со режими оптимизиран за различни играта жанрови : FPS, RPG, и РТС.Контрола контраст со црна s совршен за двете монтирање на ѕид или прикажување на штандот.LG UHD ТВ обезбедува живописни бои и точни детали со Активен HDR.Уживајте во вашите омилени филмови во ист квалитет како оригиналниот со мулти HDR формати, вклучувајќи HDR10 и HLG.Dolby Визија IQ интелигентно ја прилагодува сликата поставки врз основа на содржината жанр и амбиент на околината, додека Dolby Atmos испорачува мулти-димензионална опкружувачки звук — моќна комбинација која произведува breathtakingly cinematic резултати.LG Телевизори доаѓаат подготвени за поддршка на најпопуларните даватели на услуги.Лесно да се најде и пристап Netflix, Apple TV стан, Дизни+ и LG Канали, за сите на едно место.Да управувате со сите ваши прилагодувања на едно место со режими оптимизиран за различни играта жанрови : FPS, RPG, и РТС.Контрола контраст со црно-бели стабилизација за подобра видливост.На Плажа Камера гордееме на обезбедување на најдобри ТВ Снопови на најдобри цени.Сите предмети што спаѓаат во нашата снопови се сосема нови и од највисок квалитет.Тие ви обезбеди се што ви треба да се земе вашата Smart TV на следното ниво!.Како Овластен Дилер сите Телевизори купени од нас дојде и запечатени во оригинална кутија & вклучува Целосна Производителот Обезбедува Заштита.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата