.

.

КРАЛОТ KOP4800 Еден Премиум Про Сателитска ТВ Антена - Работи со Јадење, DIRECTV, или Бел (Канада)

КРАЛОТ KOP4800 Еден Премиум Про Сателитска ТВ Антена - Работи со Јадење, DIRECTV, или Бел (Канада)

DEN 10985.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Премиум сателитска ТВ антена за сите сервиси : DIRECTV, ЈАДЕЊЕ или Бел (Канада); Поддржува повеќе гледање ТЕЛЕВИЗИЈА.ЕКСКЛУЗИВНИ!Автоматски да го конфигурира за U. S. сателитски услуги – Без DIP прекинувачи; Патентиран само-израмнување дизајн.Ultramodern, јасно се покријат – Секогаш да знаете каде се вашите антената е насочен.Лесен, компактен дизајн со интегрирана рачка; Преносни или покрив-mountable (без нога комплет е потребно).Антена напојува преку coax кабел; Вклучува 50 метри од coax кабел со конектори пре-инсталиран и моќ inserter.Одговара Тип : Универзална Одговара.Услуга компатибилност-DIRECTV SD програмирање (не прима DIRECTV HD програмирање), ЈАДЕЊЕ HD s ја само антената на пазарот што автоматски да го конфигурира за U. S. сателитски сервис, без употреба на DIP прекинувачи – преземање на сите guesswork надвор од почеток.Идеален за RVers, спортски и отворено ентузијасти, tailgaters, долги дестинации камионџиите или некој со активен мобилен начин на живот, КРАЛОТ Еден Pro е повеќенаменска, лесен-за-користење, и нуди најдобри јачината на сигналот на располагање.Нејзините едноставно подобро, од страна на дизајнот. (Се бара компатибилен приемникот и не обезбедува услуги додека се движат.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата