.

.

Оди Носорог! (6840455) Страничната Линија Заградата

Оди Носорог! (6840455) Страничната Линија Заградата

DEN 288.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Проверете fitment белешки за да ги видиш компатибилен чекор барови.Без дупчење потребно.Изградени од лесна челик.Црн финиш.Оди Носорог 5" Овална Nerf Барови се специјално дизајнирани за да додадете контакт на практичноста и E. O. стил на вашиот година, марка и модел.Изградена од тежок 1 парче ABS удар-украсениот дизајн.Поддржан од интегриран тешки-должност алуминиумска рамка—има и до 300 кг.Лиен чекор влошки испорача влечење за лесно да дојдат во и надвор од вашиот екипаж е кабината.Јазот помеѓу патеката и вашиот екипаж е кабината се чини дека да се расте како ден добива се повеќе и вашите нозе се повеќе исцрпени.Кога ќе растенијата солиден Оди Носорог 5" Овална Nerf Барови во празнината, ќе им даде на вашите уморни екстремитети пауза.Овие E. O. стил овална nerf барови се специјално дизајнирани да им даде на вашите специфични година, марка и модел на квалитет одговара со директно-од-на-фабрички изглед.Плус, тие се изградени од 1-парче ABS удар-украсениот дизајн со интегриран алуминиумска рамка за поддршка.Благодарение на оваа тешки-должност дизајн, секоја nerf бар држи до 300 кг.Она што е повеќе, Одете Носорог занаети овие nerf барови со лиен чекор влошки кои нудат супериорни влечење—нема повеќе да се лизгаат и лизгање додека сте качување во вашето возило.Овие 5" барови се на располагање во 80" или 87" должина за да се вклопи со вашиот екипаж.Дури и подобро, инсталација на повеќето вози постои-вежба благодарение на возило-специфични монтажа голема заграда.Изберете ја вашата nerf барови во елегантни "хром" заврши или солиден црн финиш.И, сите Одат Носорог 5" Овална Nerf Столбовите се покриени со 5-годишна гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата