.

.

3D Стоматолошки BCRE Лигавче и Салфетка Клип со Синџир, Црвена (Пакување од 3)

3D Стоматолошки BCRE Лигавче и Салфетка Клип со Синџир, Црвена (Пакување од 3)

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Здрав, атрактивни и издржливи.Топката Синџир од не ' рѓосувачки челик.Здрав, атрактивни и издржливи.Autoclavable.Силна пролет.Здрав, атрактивни и издржливи, нашите autoclavable Лигавче Клипови се хром-позлатен, направени со силна топката синџир.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата