.

.

Hosa CYS-105 Y-Кабел, 1/4 во TRS на Двоен 1/4 во TRS, 5 ft

Hosa CYS-105 Y-Кабел, 1/4 во TRS на Двоен 1/4 во TRS, 5 ft

DEN 194.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Никел-позлатен приклучок за солиден издржливост и ефикасен пренос на сигнал.Кислород-Бесплатни Бакар (OFC) проводници за зголемена сигнал јасност.OFC спирала штитови за ефикасно ЕМИ и RFI одбивање и флексибилност.Овој кабел е дизајниран да се дуплираат стерео сигнал.Тоа може да се користи за да се поврзете балансирана телефон излез на две избалансирани телефон влезови.Овој кабел е дизајниран да се дуплираат стерео сигнал.Тоа може да се користи за да се поврзете балансирана телефон излез на две избалансирани телефон влезови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата