.

.

Приклучок во Ѕид Sconce, Црна Антички Замав Рака Индустриски Гроздобер Ѕид Светилка Држачи, Приклучок во Ѕид од Светлина, На Исклучување E26 База за Ресторани Бања Трпе?

Приклучок во Ѕид Sconce, Црна Антички Замав Рака Индустриски Гроздобер Ѕид Светилка Држачи, Приклучок во Ѕид од

DEN 815.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Издржливи И Здрав : Тоа може да ви помогне да заштедите на време и пари во замена тела, бидејќи Гроздобер виси светилка Индустриски ѕид осветлување е направен од високо квалитетен материјал и печење боја заврши, фина изработка, долг животен век.УЛ Прекинувач : Безбедност и удобност.Оваа farmhouse приклучок во ѕид sconce има УЛ сертификација прекинувач и приклучок во.Прилагодливи Агол : Индустриски Ѕид sconces со 240-степен прилагодливи глава, вие може да го зголеми осветлување потенцијали со прилагодување на светлината агол.Светилки Компатибилен Со : Предлог светилки блескаво или халоген светилки, LED Светилки.Индустриски ѕид осветлување е совршен компатибилен со lumiled гроздобер LED/блескаво светилки E26 (Светилки Не се Вклучени).Широка Примена : Ѕид sconce се комбинираат модерна и гроздобер стил.Приклучок во ѕид светлина е одлична за спалната соба, ходникот, entryways, кафуле, хотел, дневна соба, трпезарија, или Кујна и др.Материјал : Метал.Боја : Мат црна боја.Стил : Гроздобер, Индустриски, Lumiled, Дома Осветлување s тешко да се инсталира за вас, ве молиме изнајмување лиценциран електричар за да го направи ова за вас.За подолг живот, ве молиме инсталирајте и користете го во сува околина.Не допирајте ја сијалица кога се работи добро.Чувајте запаливи материјали далеку од светилка.Пред замена на сијалица, отсечени снабдувањето со електрична енергија и ќе ви овозможи на сијалицата да се излади.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата