.

.

MXJCC Носот и Уво Коса Тример, Батерија-Напојува Увото и Носот Коса Тример

MXJCC Носот и Уво Коса Тример, Батерија-Напојува Увото и Носот Коса Тример

DEN 1092.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[USB Rechargable] носот коса тример за мажи & жени доаѓа со батерија USB кабел и вграден во батеријата за да бидете сигурни дека доволно моќ во секое време секаде, без купување на повеќе батерии. [БЕЗБОЛНО] Овој увото и носот коса тример има висок квалитет и прецизност двострано нож глави дека обезбеди подолг сервисен живот и точни кроење, ова носот коса тример за мажи намалувања безбедно и без никакви болки, ова mens носот коса тример резервни делови од ризикот на влечење губење или оштетување на вашата кожа. [Dual-edge Врти Ножеви] Овој носот коса тример карактеристики dual-edge врти ножеви систем со заштитна маска, внатрешниот 360° ротирачки дизајн, кој прецизно ги отстранува влакната без да се болни и непријатни влечење. [Разноврсна] Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, ова cordless Увото и Носот Коса Тример може ефективно и удобно да ги отстраните несаканите влакна од вашиот нос, уши, веѓите, брада и лицето.Едно-копче дизајн е лесен за употреба и е погоден за мажите и жените. [Добра услуга] Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Тема : Безбедно да се користи, нашите увото и носот коса тример за мажите никогаш не боли вашата кожа.USB Полнење на увото и носот коса тример мажите е полнење и можете да го користите насекаде, во секое време.Водоотпорен, Нашиот нос коса тример за мажите доаѓа со нерѓосувачки челик ножеви и ќе може да се чистат под вода.Преносни и лесен, Овој носот коса тример мажите е одличен за носење околу или преземање надвор патувате.Пакет се Вклучени : Носот коса тример *1 Nose тример за чистење со четка *1 USB полнење кабел *1 Welcome да MXJCC продавница,ве молиме да бидат сигурни да се купи,ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата