.

.

Tektall Flywheel Puller Смена 38mmX1.5 RH Женски Замени 08-0306 за Suzuki Z400 2003-2008 ltz400 Flywheel Роторот Magneto Puller Алатка

Tektall Flywheel Puller Смена 38mmX1.5 RH Женски Замени 08-0306 за Suzuki Z400 2003-2008 ltz400 Flywheel Роторот

DEN 762.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Заменува Дел Број】 09930-31921. Answer : ___________________________ Note : не одговара за Арктикот Мачка 400. 【Добар Квалитет】 Направени од врвен квалитет со висока јаглероден челик,Вклучува вратило заштитник.Надминува ОЕМ стандарди, секој производ мора да се проверуваат и тестираат повеќе пати пред пратката. 【Fitment 1】 Tektall Flywheel Puller Смена 38mm X1.5 RH Женски Одговара за Арктикот Мачка DVX 400 2004-2008 за Арктикот Мачка DVX 400 Т 2006-2007 за Kawasaki KFX400 2003-2006 за Kawasaki KLX400 R 2003 година. 【Fitment 2】 Tektall Flywheel Puller Смена 38mm X1.5 RH Женски Одговара за Suzuki д-р-Z250 2001-2007 д-р-Z400 2001-2004 д-р-Z400 S 2011-2017 д-р-Z400 S од 2000 до 2006 година д-р-Z400 SM 2013-2016 д-р-Z400 SM 2005-2007 LT-F300 F King Quad 4x4 1999-2001 LT-R450 Quad Racer 2006-2008 LT-Z250 Quad Sport Z 2004 до 2007 година LT-Z400 Quad Sport Z 2003-2007 ГОДИНА LT-Z90 Quad Sport 2007-2008 година. 【Долг Живот】 Tektall flywheel роторот магнетни puller алатка е термички обработени за да се подобри сила и издржливост, трајни топла црна оксидација третман.Tektall Flywheel Puller Смена 38mm X1.5 RH Женски Замени 08-0306 за Suzuki Z400 2003-2008 ltz400 Flywheel Роторот Magneto Puller Алатка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата