.

.

uxcell M6x70mm Хексадецимален Главата Ракав Проширување Гром Водител на Завртки Сребрен Тон 5pcs

uxcell M6x70mm Хексадецимален Главата Ракав Проширување Гром Водител на Завртки Сребрен Тон 5pcs

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : Проширување Гром; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 133g.Пакет Содржина : 5pcs x Проширување Гром; Конец Кол : 6mm/ 0.24"; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Тема Големина : M6x70mm; Тип : Хексадецимален Орев, Ракав Сидро; Вкупна Должина : 74mm/ 2.9".Должина на ракав : 58mm/ 2.3"; Ракав Дијаметар : 10мм/ 0.4".Вежба Удар Дијаметар : 10мм/ 0.4"; Хексадецимален Ширина : 10мм/ 0.4".M6x70mm Проширување водител на гром со рамен миење и хексадецимален орев.Апликации : се широко се користи во оградата, burglarproof врати и прозорци, крошна, климатизација рек фиксација, дома декорација, инженерство, итн.Работната принципот на проширување завртка : Стави проширување завртка во земјата или дупка на ѕидот, а потоа стегнете ореви од проширување гром со клуч.На гром оди надвор, додека метална обвивка не се движи.На тој начин поголем главата на болт ќе се прошири метална обвивка, што го прави се пополни целата дупка.Сега, експанзија завртка не може да се извади.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата