.

.

DECH WiFi Скриени Камери будилник со Ноќно гледање ,Безжична Безбедност Камера ,WiFi Часовник Камера Home Security Nanny Камера за Home Security Monitor - Шпионски Камери, црна

DECH WiFi Скриени Камери будилник со Ноќно гледање ,Безжична Безбедност Камера ,WiFi Часовник Камера Home Security

DEN 1223.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Само поддржува 2. Шпион камера clock screen има тенок слој на заштитна фолија која ќе може да солза отворен за појасна визуелни и мазна екран искуство.4 G Wi Fi мрежа, не поддржува 5 G Wi Fi. Ако не ми пречи прикривање, можете да го отстраните леќа за да ја видите, ноќта визија ефект ќе биде многу јасно. Ве молиме отворете го задниот поклопец за да го ресетирате камера со pin кога не можете да го пронајдете камера "жешко" место или тоа не функционира.Ако сакате да го следи во текот на целиот ден, ве молиме да користите USB адаптер за да го поврзете.Белешки за ноќно ефекти : 1.Оваа Wi Fi шпион камера часовник Нов Стан ИЗГЛЕДА КАМ гарантира далечински конекцијата е лесно да се постави, надградени движење откривање ефекти донесе поостри пиксели е совршен скриена камера што го следи вашиот дом и канцеларија и нешто важно, да се фокусираат на она што се грижи за тебе кога вие не сте наоколу, ги добиете сите докази и остатокот увери. ????Широк Апликации : Оваа тајна камера е одличен избор за подобрување на домашната безбедност, како дадилка камери, за проверка на вашите стари лица, деловни партнери, животен партнер или колеги!.Пакет се вклучени : 1 x скриена камера, 1 x приклучок, 1 x USB кабел, 1 x упатството за, 1 x батеријата 1 x pin, 1 x настроената, 1 x картичка читателот.Оваа full HD 1080 P Wi Fi камера часовникот е скриен во она што изгледа како нормален часовник. ????1080 P Ноќ Визија Nanny Камера : Оваа мини надзор камера часовникот за аларм е изградена-во 12 стелт инфрацрвена светлина, резолуција 1920 x 1080 P, се чувствуваат безбедни во текот на ноќта со висок квалитет ноќ визија технологија со опсег до 8 метри во целосна темнина. Направи оваа шпион безбедносна камера во близина на рутерот за да добиете моќен Wi Fi сигналот. ????Надградена верзија Скриена Камера : Шпион Камера Скриена Камера со 140 Широк Агол Леќа. Ние се применуваат посебна боја на објективот да се направи повеќе скриени, но тоа ќе го жртвува на ноќта визија ефект (за Жал тоа е вистина, но морам да бидам искрен со тебе, и ние по нашите вистински споредба дека нашата видео јасност во текот на денот и ноќта визија во текот на ноќта се подобро отколку повеќето врсници); 2. ????IP надзор камера со Движење Откривање на алармот : Стан во Реално време Далечински Мониторинг за Домашна Безбедност. ????Wi-Fi Стриминг Преку IPHONE/ Андроид СТАН Шпион Камера : Симнете бесплатен Стан од "Google Play" или "App Store" и поврзете оваа wifi камера безжична скриени камери во часовник со wifi мрежа, далечинско гледање на телевизија снима и слики насекаде и во секое време.Моќ извира покриени од еден ден. Откине објективот филм за да се добие појасна видео ефект; 3.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Совршена за домашни / бебе мониторинг, nanny cam, бизнис мониторинг, безбедност, одмор дома мониторинг.Answer : ___________________________ Note : 1. На траење на батеријата е во рок од 4 часа (на одредено време зависи од употребата на животната средина).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата