.

.

JANEMO Дома Чување Кујнската Крпа Куки,Само Лепило Крпа Кука, Простор за Заштеда на Челик Кујнски Сад Крпа Кука, се Користи за Pasting На Врата Назад, Фиока и Кабинет Врата?

JANEMO Дома Чување Кујнската Крпа Куки,Само Лепило Крпа Кука, Простор за Заштеда на Челик Кујнски Сад Крпа Кука,

DEN 95.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. Само лепило крпа кука е направен од високо-квалитетен челик.Тоа може да биде лесно да се вметнат и инсталиран на било каква рамна sufrface без удирање, кои не ќе штета на ѕидот.И тој е дизајниран со триаголник во облик на топка во средината, што помага да се одржи крпа цврсто. 2. Големина : должината на thes челик кујнски сад крпа кука е 5cm и ширина на тоа е 7.5 cm. 3. Производот contians 1pcs на само лепило крпа кука. 4. На челик кујнски сад крпа кука може да се користи за задржување на чај крпи, рачни крпи или облека, како бања пешкир кука, туш крпа кука, кујна крпа кука, отворено крпа кука, итн.И тоа може да биде вметнат на врата назад, фиока и кабинет вратата. 5. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи , ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата