.

.

Пелени за Новороденче/Големина 1 (8-14 lb), 252 Брои - Luvs Ултра Leakguards Бебе Пелени за Еднократна употреба и Pampers Чувствителни на Вода Базирани Бебе Пелена Брише, 6X Поп-Топ Па

Пелени за Новороденче/Големина 1 (8-14 lb), 252 Брои - Luvs Ултра Leakguards Бебе Пелени за Еднократна употреба

DEN 842.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тежина Препорака : 8 до 14 Килограми.Nightlock Технологија брави далеку wetness за до 12 часа во текот на ноќта заштита.Супер меки на бебешка кожа за удобен чувствуваат.Wetness Индикатор (пакување може да се разликува) не стане сина кога мокри, ви кажувам кога на вашето бебе му е потребна промена. #1 Избор на U. S. Болници* (*врз основа на болница продажбата на податоци).p H балансирање формула им помага на заштита на чувствителната кожа.Слободни на алкохол, парфем, parabens, phenoxyethanol, и бои.Големина : Големина 1 (252 Count).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата