.

.

Huggies Малку Пливачи Расположливиот Пливаат Пелени, X-Small (7lb-18lb.), 12-Count

Huggies Малку Пливачи Расположливиот Пливаат Пелени, X-Small (7lb-18lb.), 12-Count

DEN 131.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

УДОБНОСТА се ВОДАТ : Еластичен страни за удобно се вклопуваат.НЕМА ОТОК : Уникатен абсорбента материјал кој нема да отече во вода како пелени.ЛЕСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ : Дури и кога се навлажни, солза-далеку страни се прават промени бриз.ТЕЧЕЊЕ СТРАЖАРИ : посебни Карактеристики течење штитници за дополнителна заштита и назад етикета за лесна идентификација.Huggies Малку Пливачи Расположливиот Пливаат Пелени, X-Small (7lb-18lb.), 12-Смета за Разлика од пелени за еднократна употреба, Huggies Малку Пливачи не отече при контакт со вода, дозволувајќи им на вашите малку еден слобода на движење за да поздравниот наоколу и се идеално време.За многу семејства, во прво време на нивното бебе добива да поздравниот за во базен е на одмор.Но, иако може да се чувствувате дека немате нега во светот, се плива такт значи преземање на мерки на претпазливост без разлика што базен сте во - каде во светот.И, ако ги следат овие совети, вашето бебе може да се направи поздравниот, не е паднала, а земајќи дека првиот празник натопи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата