.

.

БОШ BM5000 Брзо Спирала Ѕидот во Собата, 14-Парче

БОШ BM5000 Брзо Спирала Ѕидот во Собата, 14-Парче

DEN 849.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

За дупчење во тула, cinder блок и плочки.Користење со corded и cordless ротари вежби.Вежби, два пати како брзо како стандард ѕидани битови.Карбид совети обезбеди долго малку живот. 14 парче сет со пластични случај содржи : (3) 1/8", (2) 5/32", (3) 3/16", (3) 1/4", (1) 5/16", (1) 3/8", (1) 1/2".Големина : 14 Парче Сет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата