.

.

20pcs за Еднократна употреба Масажа Табела Покритие за Спа,за Еднократна употреба Кревет Листови Водоотпорен Кревет Покрие Не-Плетени чаршаф,Спа Кревет Листови за Т?

20pcs за Еднократна употреба Масажа Табела Покритие за Спа,за Еднократна употреба Кревет Листови Водоотпорен Кревет

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : Не-плетени расположливиот листови се меки, нафта и отпорни на вода, силен и сигурен без брчки.Употреба : може да се користи во болнички кревети, медицински преглед кревети, масажа кревети, спа листови, тетоважа салони, итн.Тоа исто така може да се користи како еднократна употреба листови за време на патувањето, која е безбедна, здрава и хигиенски.Добар контакт : бели чисти за еднократна употреба не-плетени листови, мека карактеристики може да даде најдобри допир на кожата, дури и ако постудено средина на контакт за еднократна употреба листови ќе исто така не се појави ладно кожата на допир.Преносни : Користење на не-плетени ткаенини + ЈП композитни мембрана технологија, вода и масло отпор, лесно за чистење, само 35g секој, лесен за носење, погоден за патување и отворено.Големина : 70×170cm(5.57×2.3 ft)секој, (PE не-плетени + ЈП ламиниране), дебелина 1 квадратни метри(10.76 sq ft) 28g со вкупно 20 Расположливиот Масажа Табела Листови, во согласност на повеќе од 95% на масажа, спа кревети.расположливиот листови направени од не-плетени ткаенини,.Карактеристики : Материјал : PE не-плетени + ЈП lamination Size : 70×170cm(5.57×2.3 ft)Количина : 20 компјутери за Еднократна употреба масажа табела sheets Color : White Features : 1. Погоден за повеќето една масажа кревети на пазарот 2. Само 35g по лист, лесен за носење, погоден за патување и outdoor3. Користење на не-плетени + ЈП композитни филм технологија, вода и масло отпорни, лесен за чистење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата