.

.

Пелени Големина 3, 144 Брои - Pampers Бебе Сува Бебе Пелени За Еднократна Употреба, Огромен Пакет

Пелени Големина 3, 144 Брои - Pampers Бебе Сува Бебе Пелени За Еднократна Употреба, Огромен Пакет

DEN 1046.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Pampers е #1 педијатар препорачува бренд.Заштитете го вашиот бебешка кожа со 5 слоеви на заштита и до 12 часа на сувост.Нова и подобрена Двојна Течење-Guard Бариери помогне да се заштитат каде протекување случи повеќето ( големини 1-6).Lock Away Канали апсорбира wetness и заклучување подалеку од кожата.Здравјето на кожата Алијансата, дерматолог одобрени - противалергиски и слободни на parabens и латекс ( природен каучук).Бојата се менува Wetness Индикатор.Забава и шарени Сусам Улица дизајни и ликови!.Нов Изглед!Производ & пакување може да варираат.Големина : Големина 3 (144 Count).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата