.

.

2X Пакет - АПЦ HP Smart-UPS 3000VA РМ 3U 208V 3TZ Батерија - Замена UB1270 Универзална Запечатени оловни Батеријата (12V, 7Ah, 7000mAh, Ф1 Терминал, AGM, SLA) - Вклучува 4 F1 да F2 Терминал Адаптери

2X Пакет - АПЦ HP Smart-UPS 3000VA РМ 3U 208V 3TZ Батерија - Замена UB1270 Универзална Запечатени оловни Батеријата

DEN 743.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Замена на АПЦ HP SMART-UPS 3000 VA РМ 3 U 208 V 3 TZ Батеријата.Замена за UB1270 Универзална Запечатени оловни Батерии.Количина : 2, Една Година Гаранција.Капацитет : 7 Ah, 7000m Ah, Ф1 Терминал, Upstart Батеријата Бренд, Вклучува 4 F1 да F2 Терминал Адаптери.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Батеријата бренд замена дел, не е ОЕМ производ.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Upstart Батеријата.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата