.

.

9.45 Insert Пареа Случај со Фах Боја: Зелена

9.45 Insert Пареа Случај со Фах Боја: Зелена

DEN 646.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3404600 V09 U500 Боја : Зелена Карактеристики : -Пареа случај. -Храната е варен на совршена температура (помеѓу 200 Ѓ и 212 F), зачувувањето на највисоко количество на витамини и минерали. -Форма на предметот им овозможува на пареа циркулира за побрзо, полесно готвење. -Овозможува лесно, вкусни варен, рерна или микробранова препарати. -Машина за миење садови безбедно.Тип На Производ : -Insert (Внеси).Материјал : -Силикон.Боја : Бела; Зелена; Црвено.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -1.97".Вкупна Ширина - страна на Страна : -9.45".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -4.88".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата