.

.

БЕЗБЕДНОСТ на ИГЛИ со Големина 3 (2) ЗЛАТЕН ТОН најголемиот ДЕЛ PK/100 произведено во САД

БЕЗБЕДНОСТ на ИГЛИ со Големина 3 (2) ЗЛАТЕН ТОН најголемиот ДЕЛ PK/100 произведено во САД

DEN 359.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висок квалитет.Произведено во САД.Чиста, остар поени.Обложено месинг.Пакет големина : 100 иглички.Идеален за занаети, накит, хоби, апарати за домаќинство и комерцијални апликации.Иглички се најголемиот дел спакувани лабава.Висок квалитет за безбедност на иглички.Пакет големина : 100 иглички.Произведено во САД.Чиста, остар, поени.Идеален за занаети, накит, хоби, апарати за домаќинство и комерцијални апликации.Лакирани месинг.Иглички се најголемиот дел спакувани лабава.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата