.

.

Xprite LED Светлата Canbus Анти-Треперење Подигнат| Светилки Отпорник Декодер Грешка Слободни Конверзија Комплет за H7 (1 Пар)

Xprite LED Светлата Canbus Анти-Треперење Подигнат| Светилки Отпорник Декодер Грешка Слободни Конверзија Комплет

DEN 551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЦЕЛТА - Нашите Рефлекс Серија LED Светлата Анти-Треперење се Дизајни за Одредување на LED Светлата Неуспех, Крушка Одбивање, Хипер Трепка, Елиминирање на Грешка и Кодови, го Откаже Радио Пречки, итн,.HIGHT ПЕРФОРМАНСИ на Поефикасно Решавање на Возила Моќ Прашања од Надградба на LED Светлата Светилки.Запира Треперење и ја Откаже Грешка Предупредувачки Пораки.ВИСОК КВАЛИТЕТ на КОМПОНЕНТА - Нашите Рефлекс Серија-Кабел Направени од Премиум најлон Плетенка, многу Издржливи и Флексибилни.На Тешки Обвивка направи тоа повеќето Силни и Отпорни на Топлина.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Сите Во Еден Дизајн.Plug 'N' Play, Без Модификација Е Потребно.(Ако вие 'повторно не се 100% се задоволни со овој производ, едноставно да го вратите за целосна наплата во 30 дена.).FITMENT - H7 Приклучок за LED Светла или Магла Светлина.(ЗАБЕЛЕШКА : НЕ се За Употреба Со КРИЕШЕ Светла, Предизвика сметка на голем број брендови и моделите, жал ни е што ние не може да гарантира дека сите проблеми може да се решат.).Ако вие 'повторно не се 100% се Задоволни со овој производ, едноставно да го вратите за Целосна Наплата во 30 Дена, ние се извинуваме за тоа, во секој случај ви благодариме за вашиот внимателен коментари.Нашата Нова Генерација Може да се Автобус е повеќе Стабилен и Сигурен и не може да ги реши повеќето треперење прашања, како и пораки за грешки поврзани со LED светло движењето за отворен код која може да одговара повеќе модели се споредат со старите отпорник декодер.Сепак, за сметка на голем број брендови и моделите, жал ни е што ние не може да гарантира дека сите проблеми може да се решат.FEATURESConstructed да се балансираат од тековната нерешено на Led диоди и точни предупредување сигнали на контролната табла.Сите-во-Едно Дизајн со лесно Plug and Play Инсталација за LED Светлата Конверзија Колекции.Совршено решение за одредување на LED светлата неуспех, крушка одбивање, хипер трепка, сл.Решава повеќето возила моќ прашања од надградба на LED светлата светилки.Запира треперење и ја откаже грешка предупредувачки пораки.SPECSBox Димензии : 2.36" x 1.77" x .9"Премиум Најлон Плетенка Cable Heavy Должност Casing NOTENot за употреба со КРИЕШЕ.Оваа Декодер може да биде Компатибилен за Повеќето Возила, но ние може да ви го гарантира тоа Поправки сите Проблеми.ПРОИЗВОД INCLUDEXprite LED Светлата Canbus Декодер (1 Пар).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата