.

.

Гума Бендови,500 КОМПЈУТЕРИ Бебе Коса Врски за Коса,Вратоврската, Црна Коса Врски, Косата со Ластичиња Не Браздата за Деца Коса, Жени, Девојки Коса Додатоци(Црна)

Гума Бендови,500 КОМПЈУТЕРИ Бебе Коса Врски за Коса,Вратоврската, Црна Коса Врски, Косата со Ластичиња Не Браздата

DEN 74.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1.Пакет Содржи : 500 КОМПЈУТЕРИ црна мека гума за џвакање плетење гума бендови,овој производ се за еднократна употреба. 2.Материјал : Гума бендови се силни и еластичен,што може да се водат на Должината 18 CM, потрајни од редовните гума бендови. 3.Големина : Една големина одговара на сите, гума бендови 2 мм во дебелина и 1.8 cm во дијаметар. 4.Најдобрите подароци : Ова 500 парчиња гума бендови е најдобар избор за вашиот подароци за вашите жени, ќерки, сестра, сопруга, деца или пријатели!Совршен за да се користи како основа на DIY додатоци.Може да се држи некои убави украси на него.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата