.

.

Високо Еластична Коса Врски за Густа Коса, Гума Бендови за Коса 30 пакет Големи се Водат Не се Лизга Лесна Лесни Штета се Обезбеди со Нежно се Одржи во текот на целиот

Високо Еластична Коса Врски за Густа Коса, Гума Бендови за Коса 30 пакет Големи се Водат Не се Лизга Лесна Лесни

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ТРАЈНИ И ЕЛАСТИЧЕН】 : DGRUIHONG Не метал лесна Високо еластична коса врски за густа коса се направени од еластичен и Мек материјал, што гарантира удобно.Венчиња за жените, косата нема да се лизга, финтата, скрши или да водат надвор, косата врски конска опашка носителот се погодни за луѓе кои е тешко да управуваат со својата коса.Максимален дијаметар е 7 инчи,Здрав еластична е одлична и за Жени и сите типови коса. 【БЕЗ КОСА ШТЕТА】 : Висок квалитет на еластична scrunchies коса гума бендови Со лесна дизајн, кој може да се нежни доволно да се одржи вашата фризура многу добро.На конска опашка носители може да се задржи на жените густа коса цврсто и не е лесно да се изгубат нагоре, не се Лизга, Не финтата.Вие не мора да се грижите за еластична коса врски лизгаат од вашата коса.Косата врски кои не ја оштети вашата коса кога ќе се отстрани косата со ластичиња. 【Повеќе Боја】 : Се вкупно 3 различни стилови секој од 10 бои на еластична венчиња рефус за жените косата избрани бои во еден пакет! 10 различни Бои конска опашка носители за дебели фино коса, кои ви даваат сите опции за да се спарите со сите вашата гардероба омилени.Лесно да се совпаѓаат со вашето облекување и Фризури. 【Широко Апликација】 : Лесен и удобен за различни видови на стилови на косата, како што се конска опашка и да плетенка на косата, исто така може да се искористи за да се врзуваат пакет торба на некои закуски и бонбони за да ги задржи од metamorphism.Можете да ја користите нашата коса врски во разни прилики, како што е Тенис, трчање, планинарење, велосипедизам и јога, итн.Не само што ќе го задржи сте една прекрасна мода во потрага но, исто така, се задржи вашата коса кога го мие лицето, make up, вежбање или сте оброци!. 【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】 : Благодарам милијарди долари за вашата нарачка, Ако сте на сите незадоволни со вашиот производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви обезбеди со вашиот избор на замена или враќање на средствата.Високо Еластична Лесна еластична коса врски за густа коса имаат ткаени структура,Со внимателно избрани бои,тие додадете совршен разубавувањето на секоја употреба сцена без разлика дали како косата вратоврска или нараквица.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата