.

.

X-DREE 6mm Кол ударна дупка 25мм Конус Главата Абразивни Керамички Мелење Монтирани Точка 2 парчиња(6 мм Diá vástago 25 mm Cabeza де cono Abrasivo Molienda Punto де cerámica montado 2 парчиња

X-DREE 6mm Кол ударна дупка 25мм Конус Главата Абразивни Керамички Мелење Монтирани Точка 2 парчиња(6 мм Diá vástago

DEN 203.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име На Производ : Монтирани Точка;Материјал : Керамички, Абразивни, Метал.Главната Боја : Розова, Сребрен Тон;ударна дупка Кол : 6mm / 0.24".Конус Главата Големина(Приближно) : 25 x 38mm / 1" x 1.5"(Max.D*L).Тежина : 61g(Peso : 61g.Пакет Содржина : 2x Монтирани Точка(Contenido del paquete : 2x punto montado. 6mm Кол ударна дупка 25мм Конус Главата Абразивни Керамички Мелење Монтирани Точка 2pcs The Монтирани Точка е одлична за ротари tools .Направени од керамички материјал за сечење, дрво, пластика, fiberglass и други материјали .Добар избор за прецизност материјал отстранување - формирање, обликување, grooving .Замена на дел од машина за дупчење, фреза и електрични дупчење алатка .0 Опис во Spanish6 mm Diá vástago 25 mm Cabeza де cono Abrasivo Molienda Punto де cerámica montado 2pcs Nombre del producto : Punto montado; Материјал : cerámica, abrasivo, metal Color директорот : роса, tono plateado; Diámetro del vástago : 6 mm / 0.24' 'Tamaño де ла cabeza del cono (Aprox.) : 25 x 38 mm / 1' 'x 1.5' '(Máx.D * L) Peso : 61g Contenido del paquete : 2x punto montado.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата