.

.

Lolicute LED Фотон Светлосна Терапија 7 Бои Лицето за Нега на Кожата на Телото Терапија Пренослив Уред

Lolicute LED Фотон Светлосна Терапија 7 Бои Лицето за Нега на Кожата на Телото Терапија Пренослив Уред

DEN 5423.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✔????7 Бои LED Светло Фотон Терапија.LED не се загреваат или изгори кожата. ✔????Оваа led светло терапија се промовира циркулацијата на крвта,7 боја доведе лице светлосна терапија подобрување на спиење квалитет. ✔????Нашите светлосна терапија лесно да работат со целосен екран на допир,7 светлината led светло терапија,лесен за употреба led лицето маска светлосна терапија. ✔????Нашите led лицето светлосна терапија е ниска цена на лек, led светло терапија долговечност и едноставни за одржување. ✔????Оваа led светло терапија за лице Одговара за било кој тип на кожа.Пакување содржи : 1 *LED Уред 1 * Прирачник за Корисникот 1 * Power Кабел 1* Заштита Очила 3-5 Дена за Испорака на Оваа машина е нова верзија, Повеќе стабилен квалитет.Подарок за оние кои се во потрага убавина.Ние обезбедуваме хартија прирачници, електронски прирачници, и онлајн настава видеа за слободни.Хартија прирачници дојде со точката за вас,онлајн настава видеа се погледне во оваа точка страница.И можете да побара инструкции пред да нарачате.Да имаме 12-месечна гаранција,Ако на кој било дел недостасува или оштетена, или има било какви проблеми околу машината, ве молиме да ни кажете,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и најдобро решение за слободни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата