.

.

Рака Крем за Сува Испукани Раце Рака Лосион за Сува Кожа со Против Стареење Негување Масла за Сува Рака - Рака Крем за Сува Кожа и Шеј Путер Лосион за Жените и Мажите

Рака Крем за Сува Испукани Раце Рака Лосион за Сува Кожа со Против Стареење Негување Масла за Сува Рака - Рака

DEN 142.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Рака за поправка на крим - Кој природни состојки и се наменети за чувствителни за нега на кожата нашите сува рака крем работи за намалување на брчките и да се оштети и да се врати суви испукани раце за мека и мазна кожа.Природни етерични масла - Формулирани со масло од авокадо шипинка масло од сладок портокал етерични масла и витаминот е масло за хидратација на кожата нашите навлажнувачки рака крем со против стареење на кожата и мазнење бенефиции.Против стареење страна на крим - Спакувани со богат навлажнувачки состојки рака крем за жените и мажите е совршена за rehydrating кожата и мазнење од фини линии брчки благодарение на ултра-хидратантен формула.Единствена Формула - Наша страна лосион за суви раце не содржи минерални масла нафтени вештачки или синтетички мириси, бои за тоа е, исто така, paraben-free и сулфат-слободен за секојдневна употреба за сите типови на кожа.Јавор Holistics квалитет - Ние веруваме дека вистински состојки е единствениот начин да се добие вистински резултати, тоа е причината зошто ние го вклучите чиста квалитет природни состојки во нашите најдобри рака лосион за суви испукани раце.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата