.

.

EM7345 4G Картичка Модул, 4G LTE WWAN Картичка Модул за Thinkpad X250 X1C W550 T450 X240 T440, Поддршка EMEA Земји, Австралија, Нов Зеланд

EM7345 4G Картичка Модул, 4G LTE WWAN Картичка Модул за Thinkpad X250 X1C W550 T450 X240 T440, Поддршка EMEA Земји,

DEN 458.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

LTE/HSPA+ Поддршка.Отворете SIM.Поддржува EMEA земји, Австралија и Нов Зеланд.Обезбедува вистински широкопојасен интернет искуство на било кој уред, во секое време, насекаде.Безжична WAN-подготвени опција која обезбедува висока брзина на движење пристап на интернет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата