.

.

Веѓа Тример,tkrady Увото и Носот Коса Тример Clipper, Професионални Веѓа Жилет, Лицето Коса Trimmers за Мажите и Жените Батеријата-Управувана

Веѓа Тример,tkrady Увото и Носот Коса Тример Clipper, Професионални Веѓа Жилет, Лицето Коса Trimmers за Мажите

DEN 42.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Разноврсна Средување Алатка】Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, ова cordless Увото и Носот Коса Тример може ефективно и удобно несаканите влакна од вашиот нос, уши, веѓите, брада, и лице.Едно-копче дизајн е лесен за употреба и е погоден за мажите и жените.Дозволете да ви го покаже најсигурна страна во секое време, насекаде. 【Dual-Edge Врти Ножеви】Оваа носот коса тример карактеристики dual-edge врти ножеви систем со заштитна маска, внатрешниот 360° ротирачки дизајн, кој правилно и прецизно ги отстранува влакната без болни или непријатни влечење.Тоа е удобен и лесен за употреба.Нека ви покаже твоите најдобри на работа или состаноци. 【Енергија-Заштеда & Шепот-Тивка Работа】Оваа носот тример е погодна за патот патувања и за патување.Со оперативен бучава помалку од 50db, употреба на носот коса clippers слободно. 【Круг агол arched нож нето, девет дупка дизајн, 360 ° средување на】круг агол нож нето-е дизајниран за чувствителни носната шуплина.Тоа е повеќе senselessly да влезат во носната шуплина.Во исто време, на девет дупка дизајн се проширува на површината за контакт на носната косата и го елиминира тоа побрзо Мие и се отстранува тример главата е лесен за чистење и одржување(трупот На авионот и не може да бидат измиени).User-friendly корисна тело дизајн доаѓа со прашина-доказ капак на тример главата.Гаранција за квалитет✿Ние нудиме враќање или надоместок доколку не се оштетени или квалитетот проблем.За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори веднаш.Боја : #01.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата