.

.

Old Spice Уметничките Калапи Глина, 2.64 оз Близнак Pack

Old Spice Уметничките Калапи Глина, 2.64 оз Близнак Pack

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ќе добиете две 2.64 унца тегли на Лиење Глина.Old Spice Уметничките Калапи Глина обезбедува висок одржи и мат финиш.Old Spice Уметничките Калапи Глина помага да се скроти и формата на вашата коса.За moldable изглед.Old Spice Уметничките калапи Глина е машки стил производ кој им овозможува на мажите sculpt својата коса во moldable изглед со висок одржи и мат финиш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата