.

.

Obd2 Скенер Foxwell NT644 Елита Дијагностички Алатка за Скенирање, Сите Системот Abs Автомобил Скенер, 19 Ресетирање на Услуга Код Читач, Автомобилската Професионални Скенер

Obd2 Скенер Foxwell NT644 Елита Дијагностички Алатка за Скенирање, Сите Системот Abs Автомобил Скенер, 19 Ресетирање

DEN 9551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Foxwell NT644 Елита obd2 скенер 19 посебни ресетирате услуги】Речиси вклучувајќи го и moste топла ресетирате што треба, овој foxwell nt644 елита автомобил diagnositc скенирање алатка може поддршка за вашиот автомобил.Како професионален автомобилската скенер алатка, која се вклучени : EPB, САС,Масло светлина ресетирање, Д-P-F, TPS, TPMS, BRT, ABS Крварење, Опрема научат, Инјектор, CVT, А/С прилагодување, спојки прилагодување,ПРЕМИЕРОТ гориво пумпа,седиште натпревар, турбо, Windowsdoor и ,Јазичните промени. 【Foxwell NT644 Елита obd2 abs скенер сите системи】Foxwell NT644e автомобил дијагностички ќе ви обезбеди темелна и целосна дијагноза на многу достапни електронска контрола модули од диск систем, телото систем, шасија систем и електричен систем.Оваа NT644 E автомобил код читателот ќе прочита и ресетирање на грешка и кодови за оние системи, и да го исклучите предупредувањето светлина по предизвика проблем е решен. 【10 OBDII Функции】Ова однапред автомобил дијагностички алатка е компатибилен со сите OBD II/EOBD автомобил протоколи и сите 10 obd тест режими вклучува О2 следи тест, on-board следи тест, I/M подготвеност, DTC пребарување читање на грешка и кодови, јасно DTC, Замрзнување рамка, во живо на податоци, и возило информации. 【Работа за вас】Надградена Верзија на FOXWELL NT604, NT614, NT624. Идеален избор за DIY авто-механичар и поправка продавница : 2022 нова верзија foxwell nt644 елита obd2 скенер.Оваа foxwell nt644 елита услуга за : DIY почетник, автомобилската инженер, техничар , advacne DIY, автомобил дилер, половен автомобил дилер, авто поправка продавница, дијагностички техника, камион човек, автомобилската техника, дома механичар, автомобилската студент, дворот механичар, пензиониран механичар, викенд DIY, индивидуални. 【Пакет вклучувајќи】Купи овој foxwell nt644 скенерот може да се добијат оние : 1*Foxwell NT644 Автомобил скенер, 1 * Прирачник за Корисникот, 1 * Мемориска Картичка,1*ТФ-Картичка Читач, 1 * USB Кабел,1*Quick Start Водич,1 * Дијагностички Кабел,1 * Заштита за Носење.Сите предмети испративме на склад се Сосема Нов, но околу 1% се враќа ќе биде призната како sellable од Amzon, ве молиме контактирајте со нас или да се вратат преку (ве Молиме да го означите како unsellable, пред да се вратат за да се избегне некој друг да ја добие повторно.Ви благодариме.). 【ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ + 8-ЈАЗИЦИ ПОДДРШКА+ АВТО ВИН】На foxwell nt644e автомобил дијагностички скенер работи на 60+ брендови (1000+ модели) од Америка, Азија, и Европската возила покривање на автомобили, лесни камиони, мини-комбиња и спортски автомобили.Повеќе јазици избор, одговара видови на возила направени.Авто ВИН ви овозможува да добиете вашето возило информации брзо за време на дијагнозата. (Некои возило модели треба да напишеш во рачно.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата