.

.

4 Парче Сет Магнетни Автомобил Прозорец Сонцето Блокатор - Кошарка, Бејзбол и Фудбал Вграден во Ѕид од Тули Лето Универзална УВ Блок Заштита ги Покрива Патните Прив?

4 Парче Сет Магнетни Автомобил Прозорец Сонцето Блокатор - Кошарка, Бејзбол и Фудбал Вграден во Ѕид од Тули Лето

DEN 919.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Заштита од сонце】 : прозорецот сонцето сенка направени од мека ткаенина.Високо квалитетни и издржливи сонцето блокатор екран заштитник, да ги задржи вашиот автомобил внатрешни работи кул.Блокирање на штетните УВ зраци и до 85% од сончева светлина, топлина да се заштити бебињата и домашни миленици од сончева светлина. 【4 Парчиња Големина】 : Пред windows (42x76cm/16.5x29.9in); Задните прозорци (43x72cm/16.9x28.3во).Погоден за повеќето возила, како на пример автомобили, спортски автомобили, мали камиони или комбиња.Ако не сте сигурни големината, pls направи мерка на вашиот автомобил пред прозорецот, пред да го стави на ред. 【Супер Магнети】Тоа може да бидат вовлечени многу цврсто на прозорецот рамка, и не се толку лесно да се откажат како вшмукување чаши.Автомобил Заден Прозорец Sunshades Блок Штета од Директна Светли сончева Светлина,Топлина.Нема повеќе горење на рацете или телото кога се навлегува во вашиот автомобил на топол ден. 【Лесно да се Инсталира】 : прозорецот sunshades има магнети на врвот на сенката што може да се монтира на челик автомобил страна на прозорецот рамка.Проверете го вашиот Автомобил Страна на Windows или од врата на Врата пред Купување.Нашиот прозорец sunshades погоден за метална рамка windows и метална рамка врати.Не се потребни никакви инсталирање алатки, можете да го завршите инсталирањето. 【Лесно за Чување】 : тенкиот и лесен материјал, лесно за чување и не заземаат простор. (Нашата продавница има автомобил складирање џебови за да ги чувате).Кога тоа не е сончево, лесно продавница во вашата торба, брз.Можете да ја прилагодите на предната страна на прозорецот сонцето сенка, да не го блокира rearview огледало.Ве молиме да се свесни оваа магнетен завеса е само за челик врамени врата, прозорец.Ако вашиот автомобил не мора челик врамени врата, прозорец, тогаш ве Молиме не го купи овој објект Симпатична Модел на Нашите прозорец sunshades има симпатична модели.Тоа може да се привлечат вашето дете внимание и да возење забавно и пријатно.Намалување на Температурата На прозорецот sunshades ефикасно намалување на температурата во автомобил, се избегнат ултравиолетови зраци, и задржи кул автомобил.Предупредување Совети ве Молиме да НЕ ја Користите на предната или патнички страна, додека автомобилот се движи.Пакет се Вклучени Предната Страна на Прозорецот Сонцето Сенка x 2, Задната Страна на Прозорецот Нијанси x 2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата