.

.

X-DREE 10мм Кол 80mm Должина Филипс Завртка Најлон Цевка Чекан Вози Проширување Гром 15pcs(10мм Кол 80mm Longitud Tornillo Филипс Tubería де Најлон Martillo Expansión Perno 15 unids

X-DREE 10мм Кол 80mm Должина Филипс Завртка Најлон Цевка Чекан Вози Проширување Гром 15pcs(10мм Кол 80mm Longitud

DEN 410.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Проширување гром обезбедува безбедна се одржи во конкретни, блокови, тули, и камен.совршен за прикачување загради, base песна, gutters, downspouts и електрични полиња.Најлон цевки и метал завртка прави инсталацијата брзо и единствен.Дискови со чекан да се прошири и контрола на монтирање на материјалот.(Conduce един он martillo став agarrar ел материјал де montaje.Лесно да се инсталира.(Fácil де instalar. 10мм Кол 80mm Должина Филипс Завртка Најлон Цевка Чекан Вози Проширување Гром 15pcs1.Проширување гром обезбедува безбедна се одржи во конкретни, блокови, тули, и камен.2.совршен за прикачување загради, base песна, gutters, downspouts и електрични полиња.3.Најлон цевки и метал завртка прави инсталацијата брзо и единствен.4.Дискови со чекан да се прошири и контрола на монтирање на материјалот.5.Лесно да се инсталира.Спецификација : Име на Производ : Проширување Bolt Package Содржина : 15pcs x Проширување Bolt Main Боја : Бронзени на Ѕвонење, Gray Material : Најлон, Metal Weight : 227g Coating : Жолта Цинк Plated Head Кол. : 13mm/0.51-inch Drill Кол. : 10мм/0.4-inch Min.Вежба Длабочина : 85mm/3.35-inch Max.Планината Дебелина : 40mm/1.6-inch Min.Во Ѕидот Длабочина : 40mm/1.6-inch Wall Сидро Должина : 80mm / 3.15-инчен Опис во Spanish10mm Кол 80mm Longitud Tornillo Филипс Tubería де Најлон Martillo Expansión Perno 15 unids El perno де expansión proporciona una sujeción segura en concreto, bloques, ladrillos y piedra.совршен став colocar soportes, rieles де paneles де yeso, canalones, bajantes y cajas eléctricas.Ел tornillo metálico де tubo де најлон hace que la instalación море rápida y uniforme.Conduce един он martillo став agarrar ел материјал де montaje.Fácil де instalar.

Кон својствата

Product Name:
Expansion Bolt
Package Content:
15pcs x Expansion Bolt
Main Color:
Bronze Tone, Gray
Material:
Nylon, Metal
Weight:
227g
Coating:
Yellow Zinc Plated
Head Dia.:
13mm/0.51-inch
Drill Dia.:
10mm/0.4-inch
Min. Drill Depth:
85mm/3.35-inch
Max. Mount Thickness:
40mm/1.6-inch
Min. In-Wall Depth:
40mm/1.6-inch
Wall Anchor Length:
80mm / 3.15-inch
Description in Spanish :
10mm Dia 80mm Longitud Tornillo Phillips Tubería de Nylon Martillo Expansión Perno 15 unids :
El perno de expansión proporciona una sujeción segura en concreto, bloques, ladrillos y piedra. :
perfect para colocar soportes, rieles de paneles de yeso, canalones, bajantes y cajas eléctricas. :
El tornillo metálico de tubo de nylon hace que la instalación sea rápida y uniforme. :
Conduce con un martillo para agarrar el material de montaje. :
Fácil de instalar. :

Најдобри предлози во категоријата