.

.

Baofeng Оригинални Полнач за BAOFENG УВ-5R BF-F8HP УВ-5X3 5RA 5RB 5RC 5RD 5RE 5REPLUS двонасочна Радио (Кратен Апарат и Автомобил Држачи за Кабел)

Baofeng Оригинални Полнач за BAOFENG УВ-5R BF-F8HP УВ-5X3 5RA 5RB 5RC 5RD 5RE 5REPLUS двонасочна Радио (Кратен

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одговара за BAOFENG УВ-5 R/BF-F8 HP/UV-5 X3/UV-5 RA/UV-5 RB/UV-5 RC/UV-5 RD/UV-5 RE/UV-5 RE ПЛУС.Ќе видите што ќе добиете!Оригиналниот baofeng ув-5r полнач!. 90 дена гаранција и 30 дена нема причина да се вратат.Значи, не грижете се!.Можете да додадете USB полнач или со автомобил полнач, што сте ја полните вашата шунка радио повеќе погодно.Боја : Кратен Апарат и Автомобил Држачи за Кабел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата