.

.

Де Коцка Гроздобер Месинг Телескоп со Најдобри DF Леќа и Прилагодливи Tripod Стојат го Прави Совршен за Деца и Почетници, за Статистика Табела Дома Декор Искачување, Ко

Де Коцка Гроздобер Месинг Телескоп со Најдобри DF Леќа и Прилагодливи Tripod Стојат го Прави Совршен за Деца и

DEN 1404.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СОВРШЕН ПОЧЕТНИЦИ ТЕЛЕСКОП : Прилагодлив tripod и Квалитетот оптика создаде зголемување на 12x, го прави лесен за употреба и е Совршен за Деца и Почетници, Домашна Декорација.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК за оркестарот и kinki и сите прилики како Божиќ 2019, годишнина, свадбата, вљубените, итн.Мерење : Телескоп Цевка должина од 9 до 10 инчи, Tripod висина 9 инчи, прилагодена на 12 инчи со целосно проширување на tripod нозе.Боја : Антички заврши месинг & Браун, Материјал : Месинг & Дрво.СПАКУВАН внимателно да се осигурате дека сте ја прими во совршена состојба.Гаранција : Ние ќе снабдување пријателски по продажба на услуги, слободно замена, ако било превозот скршени. 100% ги задоволи клиентите и гаранција за квалитет.Ова е репродукција во месинг на преносни табела врвот tripod стојат поморски телескоп.Квалитетот оптика создава зголемување на 12x.Целта на леќите е заштитена од прес fit капа.Висина може да се прилагоди на 12 инчи со целосно проширување на tripod нозе.Идеален за оркестарот и kinki, фокусот е приспособена од страна ротирање на навој дел во близина на окуларот.Проширена должината на телескоп е 10 инчи.Тоа телескоп стои 12 инчи висок монтира на tripod.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата