.

.

Влажни Четка Четка Про Detangler, Црна

Влажни Четка Четка Про Detangler, Црна

DEN 213.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овие влакната ќе планирам преку било кој тип на коса чешла од tangles без никаков напор.Влажни Четка може да се користи на мокра или сува коса и работи на екстензии и перики.Мек, флексибилен Intelli Flex влакната detangle косата со леснотија.Влажни Четка Црна detangling чешел е совршен чешел за detangling.Wavetooth стил заби се дистрибуираат коса рамномерно низ заби за да се спречи clumping, snagging и кршење на оставајќи го ви со здрава метежот-слободен коса.Лесно чешли преку било губење на видот или текстура и е совршена за чешла преку средството за смекнување на косата и третмани.Мора да се има за секој hairstylist.Мерки 3.5" X 9".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата